Ceník Bi4Approve Faktury - Schvalování příchozích faktur

Pro běh aplikace je nutné mít licenci alespoň Microsoft Office 365 Business Essentials. Uvedené ceny aplikace neobsahují licenci Microsoft, kterou případně můžeme zajistit. Vždy je nutné mít základní modul a k němu lze přikoupit další moduly a to pro všechny uživatele dané společnosti.

 

Pro instalaci části nebo celé aplikace na vlastním tenantu je účtován jednorázový instalační poplatek v hodnotě 15 000 Kč. Všechny ceny jsou uváděny bez DPH, za jednotlivého uživatele a za každý měsíc provozu. U každé nové objednávky je součástí dodávky 2 hodinové zaškolení prostřednictvím vzdálené obrazovky přes Microsoft Teams. Platba za aplikaci se hradí vždy na začátku daného období.

 

Pokud si tuto aplikaci objednáte do konce června 2021, získáte od nás 10% slevu. Akce platí při ročních platbách.

 

Faktury

Seznam modulů a cena

#1

Základ - 500 Kč

Jedno-úrovňové schvalování celých faktur. Obsahuje kompletní funkce od čtení mailů, přes schvalování až po odeslání dat do účetnictví POHODA.

#2

Dvou-úrovňové schvalování - 300 Kč

Schvalování se provádí ve dvou krocích pro různé pracovníky. Faktury jsou schváleny až po odsouhlasení od obou pověřených osob. Modul také řeší různé mezi-stavy procesu.

#3

Schvalování položek faktur - 300 Kč

Schvalování jednotlivých položek faktur dává možnost fakticky rozdělit pravomoc pro schválení faktur na dva vedoucí, kde každý zodpovídá za svoji část.

#4

Zádržné - 200 Kč

Model zádržné umožňuje vést evidenci zádržného – části faktur, které jsou proplaceny až po dokončení části díla nebo pro uplynutí záruky.