Správa vozového parku

Aplikace Bi4 Vozový park vám usnadní plánování služebních cest a spolujízd. Zlepší přehled o firemním vozovém parku.

Chcete snížit výdaje za služební cesty?

Máte rozsáhlý vozový park? Plánují vaši zaměstnanci služební cesty neefektivně? Stává se, že jede více firemních vozů do stejné lokality? Máme pro vás a vaši firmu řešení, kde budou všichni zaměstnanci přehledně vidět, kdy a kam firemní vozy jedou. Budou si tak moci naplánovat spolujízdu místo toho, aby museli rezervovat jiný firemní vůz.

Hlavní vlastnosti produktu:

  • dostupnost aplikace odkudkoliv
  • přehledné zobrazení naplánovaných cest
  • snadné filtrování podle firmy nebo lokality
  • efektivní správa vozového parku

Jak na to

#1

Naplánování služební cesty

Uživatel si může naplánovat služební cestu volným firemním vozem. Správci vozu přijde oznámení o naplánované cestě, kterou může schválit nebo zamítnout. Správcem vozu je buď jeho hlavní uživatel, nebo pokud se jedná o sdílený vůz, tak nejčastěji vedoucí pobočky, ke které vůz patří.

#2

Už někdo do cílové destinace jede?

Pokud už do cílové destinace někdo jiný jede, proč jet jiným vozem? Proč si k němu nepřisednout? Není nic jednoduššího, než si v takovém případě rezervovat spolujízdu.

#3

Správa vozového parku

Máte rozsáhlý vozový park? Ztrácíte přehled o důležitých informacích? Stalo se vám, že jste zmeškali STK? S naší aplikací se to už nestane. Jednoduchý přehled v aplikaci a oznámení chodící mailem pohlídají důležité informace za vás

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište