Bi4 s.r.o - rychlá tvorba firemních aplikací na přání

Dodáváme aplikace na míru na nejnovější technologií Microsoftu Power Platform. Používáme PowerApps pro tvorbu interface, SharePoint pro ukládání dat a Power Automate pro automatizaci procesů a workflow.

Bi4 dodává profesionální řešení

Cílem společnosti je uspokojit zákazníky agilním vývojem a řešením na míru v oblasti DMS (Document Management System).  Společnosti je schopna reagovat velice rychle a dodat řešení podle přání a potřeb uživatelů. Bi4 má také hotová řešení – například schvalování faktur, které můžete začít používat okamžitě nebo na jeho základě udělat podobnou agendu na zakázku.

Časová osa společnosti

2020 - únor

POHODA plus partner

Bi4 se stala partnerem programu POHODA plus s řešením Bi4InApp - schvalování příchozích faktur

2019 - prosinec

Dodávky dalším zákazníkům

Dodávky řešení dalším zákazníkům, jedním z nich je významná společnosti z oblastí IT - GAPP System, spol. s r.o..

2019 - listopad

Microsoft partner

Bi4 se stala Microsoft partnerem číslo 6020921 na úrovni Commercial Marketplace. Tato úroveň partnerství umožňuje Bi4 sdílet a publikovat řešení (aplikace) na celosvětovém trhu a dále je prodávat.

2019 - říjen

PowerApps školení ve firmě Atlas Copco Services, s.r.o.

Pan Miroslav Jakuba o nás řekl: "Od firmy Bi4, s.r.o. jsme si zakoupili 5-denní balíček školení na PowerApps. I přes to, že jsme s PowerApps neměli žádné zkušenosti a účastníci školení nebyli “ITáci”, školitel Karel Nekuža nás byl schopný naučit základní principy a navigaci v aplikaci, úpravu a formátování jednotlivých ‘’obrazovek’’, napojení na různé datové zdroje, či nastavení základních podmínek a funkcionalit na jednotlivé objekty (tlačítka, ikony, atd.). Naučili jsme se rovněž využití synergií s dalším nástroji Office 365 jako Power Automate, SharePoint nebo práci s Active Directory. Pochopení jak PowerApps fungují nám umožňuje vytvoření mnohem přesnější specifikace na vývoj, testování a údržbu aplikací. Školení probíhalo čistě prakticky a interaktivně a jeho součástí bylo vytvoření dvou funkčních aplikací. Jedna z nich je v současnosti nasazena na produkci a výrazně přispěla ke zefektivnění správy našich parkovacích míst."

2019 - září

Příchod dalšího spolupracovníka

Od září 2019 pro společnost pracuje Jindřich Nevěčný. Jindra je specialista na SharePoint, nastavení Office 365 a obecné ITC. Velice rychle se začlenil do týmu. Dnes je Jindra skvělým členem týmu a stojí za většinou dodávek zákazníkům. Velice ho baví práce v Power Automation (dříve MS Flow).

Jindra složil několik zkoušek a certifikátů firmy Microsoft:

 - MCSA: Windows Server 2012,

 - MCP: Enabling Office 365 Services,

 - MCTS: Forefront Client and Server Configuring

2019 - srpen

Dodávka řešení prvnímu zákazníkovi

Po velice krátké době studia jsme dodali řešení na zpracování faktur společnosti IDPS. Zpracování faktur velice zlepšilo proces odsouhlasování dodávek pro tuto stavební společnost.

2019 - květen

Rozšíření týmu

V květnu jsme rozšířili tým o Václava Nekužu, který nám pomáhal v oblasti Pythonu.  Máme díky němu nástroje na lepší kontrolu nad zdrojovým kódem PowerApps. Vašek je také autorem řešení pro čtení QR kódů z příchozích faktur, které velice ulehčuje práci asistentkám při zpracování faktur.

Pro společnost začala pracovat i paní Vladimíra Blatná. Vladka má na starosti propojení naší aplikace Bi4InApp s účetním systémem POHODA.

2019 - duben

Start Bi4 s.r.o

V roce 2019 manželé Eva a Karel Nekužovi navázali na existující společnost Kenek a začali se zabývat vývojem nad novými technologiemi společnosti Microsoft. Ve společnosti figurují jako zakladatelé, jednatelé a vlastníci.

2019 - březen

Odchod Karla Nekuži ze společnosti ELINKX a.s.

Ing. Karel Nekuža, MBA - zakladatel Bi4 působil 6 let na pozici předsedy představenstva v ostravské společnosti ELINKX a.s. Po dohodě s akcionáři odešel zpět do Brna aby se mohl na plno věnovat startující společnosti Bi4.

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište