Bi4 s.r.o - rychlá tvorba firemních aplikací na přání

Dodáváme aplikace na míru na nejnovější technologií Microsoftu Power Platform. Používáme PowerApps pro tvorbu interface, SharePoint pro ukládání dat a Power Automate pro automatizaci procesů a workflow.

Bi4 dodává profesionální řešení

Cílem společnosti je uspokojit zákazníky agilním vývojem a řešením na míru v oblasti DMS (Document Management System).  Společnosti je schopna reagovat velice rychle a dodat řešení podle přání a potřeb uživatelů. Bi4 má také hotová řešení – například schvalování faktur, které můžete začít používat okamžitě nebo na jeho základě udělat podobnou agendu na zakázku.

 

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft.

Časová osa společnosti

2021 - listopad

Umístění aplikace na Azure Marketplace

Microsoft vyhodnotil Approve Hot Seating & Parking jako bezproblémovou aplikaci, která je vyrobena na technologii této společnosti. Současně ji zařadil na celosvětový seznam Azure Marketplace. Na této platformě se nachází pouze aplikace, které projdou schvalovacím procesem společnosti Microsoft.

2021 - říjen

Spolupráce s MB - SVING s.r.o.

Pro společnost MB - SVING s.r.o. jsme dodali aplikaci zaměřenou na Schvalování faktur.

2021 - únor

Certifikát Power Platform Fundamentals

Ing. Karel Nekuža úspěšně obstál ve zkoušce s názvem Microsoft Power Platform Fundamentals (PL-900). Ta prokazuje odbornost a porozumění Power nástrojům od Microsoftu.

2020 - prosinec

Instalace aplikací

Instalujeme Power Apps a Power Automate ve společnosti Bauhaus.

2020 - listopad

Pokračování spolupráce

Navazujeme další spolupráci s Intelligent Technologies pro výrobní firmu z Děčína. Připravujeme aplikaci pro schvalování investičních nákladů.

2020 - říjen

Školení Power Apps

Pro společnost Zebra Technologies jsme realizovali školení Power Apps . Cílem zákazníka je mít tým vyškolených lidí pro vlastní tvorbu aplikací na Microsoft 365.

2020 - září

4 úrovně schvalování

Schvalování faktur pro 3 nadnárodní výrobní firmy společného vlastníka se zajímavou vlastností. Jedna z větví schvalovacího procesu vede do Švýcarska. Poprvé jsme také uplatili 4 úrovně schvalování, které se řídí limity objemu faktury.

2020 - srpen

Spolupráce s Inkoros spol. s r. o.

Expertní konzultace a dodávka aplikace pro společnost Inkoros spol. s r. o. pomohla rozpohybovat nasazení interního informačního systému v oblasti vozového parku a optimalizace služebních cest.

2020 - červen

Spolupráce s Intelligent Technologies

Zahájili jsme spolupráci s firmou Intelligent Technologies, která se řadí mezi nejlepší firmy v ČR na dodávky Business Intelligence. Pro jednoho zákazníka z finančního sektoru jsme vytvořili aplikaci na Tvorbu finančního plánu. Použitá technologie využívá SQL server v Azure a Power Apps vloženou do BI reportu.

2020 - únor

POHODA plus partner

Bi4 se stala partnerem programu POHODA plus s řešením Bi4InApp - schvalování příchozích faktur

2019 - prosinec

Dodávky dalším zákazníkům

Dodávky řešení dalším zákazníkům, jedním z nich je významná společnosti z oblastí IT - GAPP System, spol. s r.o..

2019 - listopad

Microsoft partner

Bi4 se stala Microsoft partnerem číslo 6020921 na úrovni Commercial Marketplace. Tato úroveň partnerství umožňuje Bi4 sdílet a publikovat řešení (aplikace) na celosvětovém trhu a dále je prodávat.

2019 - říjen

PowerApps školení ve firmě Atlas Copco Services, s.r.o.

Pan Miroslav Jakuba o nás řekl: "Od firmy Bi4, s.r.o. jsme si zakoupili 5-denní balíček školení na PowerApps. I přes to, že jsme s PowerApps neměli žádné zkušenosti a účastníci školení nebyli “ITáci”, školitel Karel Nekuža nás byl schopný naučit základní principy a navigaci v aplikaci, úpravu a formátování jednotlivých ‘’obrazovek’’, napojení na různé datové zdroje, či nastavení základních podmínek a funkcionalit na jednotlivé objekty (tlačítka, ikony, atd.). Naučili jsme se rovněž využití synergií s dalším nástroji Office 365 jako Power Automate, SharePoint nebo práci s Active Directory. Pochopení jak PowerApps fungují nám umožňuje vytvoření mnohem přesnější specifikace na vývoj, testování a údržbu aplikací. Školení probíhalo čistě prakticky a interaktivně a jeho součástí bylo vytvoření dvou funkčních aplikací. Jedna z nich je v současnosti nasazena na produkci a výrazně přispěla ke zefektivnění správy našich parkovacích míst."

2019 - září

Příchod dalšího spolupracovníka

Od září 2019 pro společnost pracuje Jindřich Nevěčný. Jindra je specialista na SharePoint, nastavení Office 365 a obecné ITC. Velice rychle se začlenil do týmu. Dnes je Jindra skvělým členem týmu a stojí za většinou dodávek zákazníkům. Velice ho baví práce v Power Automation (dříve MS Flow).

Jindra složil několik zkoušek a certifikátů firmy Microsoft:

 - MCSA: Windows Server 2012,

 - MCP: Enabling Office 365 Services,

 - MCTS: Forefront Client and Server Configuring

2019 - srpen

Dodávka řešení prvnímu zákazníkovi

Po velice krátké době studia jsme dodali řešení na zpracování faktur společnosti IDPS. Zpracování faktur velice zlepšilo proces odsouhlasování dodávek pro tuto stavební společnost.

2019 - květen

Rozšíření týmu

V květnu jsme rozšířili tým o Václava Nekužu, který nám pomáhal v oblasti Pythonu.  Máme díky němu nástroje na lepší kontrolu nad zdrojovým kódem PowerApps. Vašek je také autorem řešení pro čtení QR kódů z příchozích faktur, které velice ulehčuje práci asistentkám při zpracování faktur.

Pro společnost začala pracovat i paní Vladimíra Blatná. Vladka má na starosti propojení naší aplikace Bi4InApp s účetním systémem POHODA.

2019 - duben

Start Bi4 s.r.o

V roce 2019 manželé Eva a Karel Nekužovi navázali na existující společnost Kenek a začali se zabývat vývojem nad novými technologiemi společnosti Microsoft. Ve společnosti figurují jako zakladatelé, jednatelé a vlastníci.

2019 - březen

Odchod Karla Nekuži ze společnosti ELINKX a.s.

Ing. Karel Nekuža, MBA - zakladatel Bi4 působil 6 let na pozici předsedy představenstva v ostravské společnosti ELINKX a.s. Po dohodě s akcionáři odešel zpět do Brna aby se mohl na plno věnovat startující společnosti Bi4.

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište