Blog

Jak zlepšit interní procesy technologií Power Apps?

Aplikace ICO Recharge zefektivňuje finanční procesy v holdingu Atlas Copco a šetří desítky hodin času měsíčně

V rámci holdingových společností probíhá standardně fakturace mezi jednotlivými firmami. Jedná se o běžný proces, který ovšem často bývá zdlouhavý a neefektivní. Což byl případ i holdingové společnosti Atlas Copco.

Číst článek

Společnost GAPP System využívá moderní aplikace vyvinuté na míru. Práce se smlouvami a zakázkami je tak rychlejší a přehlednější

10.08.2021

Společnost GAPP System pomáhá svým zákazníků stavět a provozovat IT ideální cestou. Aby mohla svým zákazníkům vyhovět do nejvyšší možné míry, inovuje vnitřní chod společnosti a využívá k tomu nejmodernější technologie včetně Microsoft 365 a vývoje aplikací na míru.

Posunuli jsme spolupráci se společností Microsoft na novou úroveň

22.06.2021

Microsoft patří mezi největší světové společnosti a s jejími technologiemi pracujeme již více než 10 let. Oceňujeme na ní především způsob, jakým nakládá s uživatelskými daty. Zatímco technologický gigant Google získaná data využívá k řadě účelů a marketingových aktivit, Microsoft tato data nijak nevyužívá pro vlastní účely. A současně jsou zde uživatelská data velmi dobře chráněna a uchována, takže u programů a aplikací, které využíváme, máme jistotu, že o ně nepřijdeme.

Jak faktury ve formátu ISDOC šetří čas ve firmách

05.04.2021

Firmy využívají elektronické dokumentace formátu ISDOC stále častěji, protože jim mimo jiné usnadňují účetnictví. Připravili jsme pro vás přehled výhod tohoto formátu, a také možnosti jeho využití v rámci aplikace Bi4Approve Faktury. 

Aplikace Bi4Approve Faktury šetří firmě čas a chrání ji před účetními podvody

22.03.2021

Schvalování příchozích faktur je nedílnou součástí každé společnosti. Aby však bylo efektivní, mělo by být svižné a hlavně spolehlivé. Právě za tímto účelem vznikla aplikace Bi4 Approve Faktury, která práci s fakturami nejen zpřehlední, ale ušetří i čas zainteresovaných stran. 

Jak se připravit na certifikaci Power Platform Fundamentals

26.02.2021

Zkouška s názvem Microsoft Power Platform Fundamentals (PL-900) prokazuje odbornost a porozumění Power nástrojům od Microsoftu. Získání tohoto certifikátu je poměrně obtížné a doprovází ho velice striktní testování. Náš kolega Ing. Karel Nekuža tento certifikát obdržel v únoru 2021 a podělil se s námi o informace, jak se na test připravoval, a jak testování probíhalo.

Využívejte místa v kanceláři efektivně nejen v době pandemie, díky rezervačnímu systému

02.02.2021

Efektivní využívání místa v kanceláři je pro řadu moderních firem již standardem. Nicméně kvůli koronavirová krizi musí rezervaci míst řešit i společnosti, které tuto oblast doposud nijak neřešily. Právě kvůli koronaviru je často nutné, aby si zaměstnanci mohli zvolit, v jaký den přijdou do kanceláře, a které pracovní místo využijí. Je to jeden ze způsobů, jak mohou firmy chránit jejich zdraví.  

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište