Blog

Jak zlepšit interní procesy technologií Power Apps?

Export faktur ze systému POHODA

23.02.2024

Aplikace Bi4 Faktury výrazným způsobem pomáhá firmám zpřehlednit a usnadnit jejich účetnictví a schvalování faktur. Na požadavek zákazníka jsme nově tuto aplikaci rozšířili. A zatímco dříve bylo možné exportovat faktury z aplikace Bi4 do systému POHODA, nově je možné postupovat i obráceně. Tedy ve chvíli, kdy máte faktury primárně uložené v systému POHODA, nově je můžete exportovat do aplikace Bi4 a využít všechny výhody, které nabízí. Mezi nimi například schvalování faktur apod.

Jak tento export funguje:

  1. Standardně zaúčtujete fakturu do systému POHODA.
  2. Vyplníte interní poznámku, která zajistí zmíněný export.
  3. Program načte všechny potřebné informace a přes XML data exportuje do aplikace Bi4.

Tímto způsobem jsou přenesena všechny požadovaná data a samotný export probíhá například jednou denně, takže máte všechny potřebné faktury stále k dispozici.

Export současně vidí všechny osoby, kterých se týká a mohou ji schválit. Hlavní výhodou tohoto řešení je šetření času účetních a zachování informačního toku.

Tento postup využívá například společnost Greenbuddies, kde schvalování faktur dříve probíhalo následovně: faktury byly zpracovány ve schvalovacím programu a importovány do systému POHODA a vznikaly duplicity a komunikace byla nepřehledná. Díky exportu do aplikace Bi4 jsou faktury snadno a rychle dostupné všem zodpovědným osobám a nejsou potřeba další informační kanály.

Zmíněné propojení funguje i s vlastními firmami a s konkrétními projekty a schvalovatel faktur nemusí hledat faktury podle jednotlivých faktur. Pouze ve svém profilu otevře faktury, které čekají na jeho schválení. Má tak všechny informace na jednom místě a nemusí trávit čas jejich dohledáváním.

Pro více informací o aplikaci Bi4 Faktury a jejím propojení se systémem POHODA, nás neváhejte kontaktovat.

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište