Blog

Jak zlepšit interní procesy technologií Power Apps?

Přehledné, snadné a efektivní. Říká o aplikaci pro schvalování faktur ekonomka Renata Hrabětová

22.08.2023

Společnost DevelopTEC působí v oblasti realit a logistiky již od roku 2009, v areálu Hodonína nabízí prostory ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Navíc díky fotovoltaickým elektrárnám vyrábí vlastní elektrickou energii a provozuje i vlastní teplárnu.

Právě společnost DevelopTEC hledala efektivní řešení pro schvalování příchozích faktur a mezi několika firmami si zvolila právě řešení od Bi4. Ing. Renata Hrabětová, ekonomka společnosti DevelopTEC, nám prozradila, proč se rozhodli právě pro toto řešení, a jak jej hodnotí.

Ve společnosti DevelopTEC se ještě donedávna faktury schvalovaly dříve běžnou cestou. Tedy faktury se posílaly e-maily, tiskly, ručně podepisovaly, přesouvaly ze stolu na stůl a následně opět skenovaly. Tento proces byl nejen časově náročný, ale současně nepřehledný. Nebylo často jasné, jaké faktury jsou či nejsou zaplacené a nebylo výjimkou, že se některá z faktur omylem založila a schvalovací kolečko se muselo konat znovu.

Navíc paní Hrabětová i majitel firmy DevelopTEC často cestují mezi Prahou a Hodonínem a potřebovali mít faktury snadno po ruce. Což při papírové podobě nebylo možné.

Na základě těchto důvodů se paní Hrabětová rozhodla pro změnu a začala hledat aplikaci pro schvalování faktur, která by splňovala její požadavky. V rámci výběrového řízení oslovila více firem a řešení od společnosti Bi4 jí bylo nejbližší. A to hned z několika důvodů:

-uživatelsky je velmi snadné a přehledné,

-řadu věcí si mohou nastavit sami,

-finančně výhodné,

-žádné zbytečné funkcionality.

Paní Hrabětová si zvolené řešení od Bi4 velmi chválí, vyhovuje jí přehlednost celého řešení. Snadno si vyhledá vše, co potřebuje, faktury má na jednom místě a ví, v jakém stavu se nacházejí. Navíc má tato data vždy k dispozici a může s nimi pracovat kdykoliv potřebuje. Současně díky využívání aplikace pro schvalování příchozích faktur šetří výrazným způsobem čas.

Pozitivně hodnotí i samostatnou spolupráci s firmou Bi4. Celková implementace řešení podle ní proběhla velmi rychle, včetně testovacího řešení.

Nyní tak má společnost DevelopTEC k dispozici efektivní systémové řešení, které je přehledné, všechny faktury se nachází na jednom místě a již vůbec nemusí pracovat s papírovými fakturami.

Pokud i vy hledáte spolehlivé řešení, díky kterému budete mít schvalování faktur pod kontrolou, kontaktujte nás. Rádi vám naši aplikaci řešení blíže představíme.

Zaujali jsme Vás?
Vše Vám předvedeme a vysvětlíme

Prostě nám napište